web analytics

Illustratsioonid

Kuidas see käib?

  1. Kirjuta või helista mulle ja saame tuttavaks! Kas sul on juba idee, milliseid illustratsioone sa soovid? Mis tüüpi projektiga on tegu ning kes on need inimesed, kellele see mõeldud on? Räägi mulle enda mõtetest ning me saame leida parima lahenduse – tõeliselt eriline ja isiklik kunstilooming sünnib kunstniku ja kliendi koostöös.
  2. Kui tegemist on suurema projektiga, kuhu tuleb palju illustratsioone ja erinevaid tööetappe (näiteks raamatud, õppematerjalid jms), siis peaksime võimalusel kokku leppima kohtumise või Skype’i kõne. See on parim viis detailide paikapanemiseks.
  3. Kui oleme leidnud illustratsioonide osas ühise arusaama ja visiooni, siis selleks, et saaksin alustada tööd, on vajalik tasuda mittetagastatav ettemaks 20-50%, olenevalt kogusummast, millest ülejäänu makstakse siis kui töö on valmis. Osade kaupa maksmine on samuti võimalik – kirjuta mulle ja me leiame sulle sobiva lahenduse!
  4. Ma alustan tööd ning saadan sulle fotosid illustratsioonidest kui vähemalt mõned neist on peaaegu valmis – siis on võimalik teha väiksemaid kohandusi ja parandusi. Me võime projekti jooksul veel mõned korrad kokku saada, et olla kindlad, et asjad liiguvad õiges suunas. Samuti võin ma sinuga ühendust võtta enda tööprotsessi jooksul, et küsida lisainfot või millegi kohta sinu arvamust – ma armastan avatud suhtlemist oma klientidega ja teen kõik endast oleneva, et nad oleksid tulemusega rahul 🙂
  5. Üleandmine. Sõltuvalt illustratsioonide iseloomust saadan sulle printimisvalmis digitaalsed failid ja/või originaalid paberil. Originaalid saame saate posti teel või kui asud Eestis, siis organiseerida ka töödele järgitulemise.
  6. Projekt õnnelikult valmis – mulle väga meeldiks saada koopia minu illustratsioonidega väljaandest ning sinu tagasisidet koostöökogemusest!