web analytics

Maalid

Siin on mõned maalid, mis ma olen teinud.

Kuidas see käib?

  1. Kirjuta või helista mulle ja saame tuttavaks! Kas sul on juba idee, millist maali sa soovid? Kas see on kingitus mõnele erilisele inimesele või sulle endale? Milline inimene on maali tulevane omanik? Räägi mulle enda mõtetest ning me saame leida parima lahenduse – tõeliselt eriline ja isiklik kunstiteos sünnib kunstniku ja kliendi koostöös.
  2. Kui oleme leidnud maali osas ühise arusaama ja visiooni, siis selleks, et saaksin alustada tööd, on vajalik tasuda mittetagastatav ettemaks 50%, ülejäänud 50% makstakse siis kui töö on valmis. See on mulle oluline, et teada, et sa tõepoolest soovid seda maali. Osade kaupa maksmine on samuti võimalik – kirjuta mulle ja me leiame sulle sobiva lahenduse!
  3. Ma alustan tööd ning saadan sulle fotod maalist kui see on peaaegu valmis – siis on võimalik teha väiksemaid kohandusi ja parandusi. Ma võin sinuga ühendust võtta ka enda tööprotsessi jooksul, et küsida lisainfot või millegi kohta sinu arvamust – ma armastan avatud suhtlemist oma klientidega ja teen kõik endast oleneva, et nad oleksid tulemusega rahul 🙂
  4. Üleandmine. Kui sa asud Eestis, siis saame me organiseerida teosele järgitulemise või kasutada postiteenust – mis iganes on mugavam ja sobivam antud töö jaoks. Rahvusvahelistele klientidele saadan ma hästipakitud maali posti teel.
  5. Õnnelikud kunstiomanikud – mulle väga meeldiks saada foto maalist oma uues keskkonnas ning sinu tagasisidet koostöökogemusest!