web analytics
taustakas

Hei! Mina olen Maria –  elu õpilane, kunstnik, illustraator, armastuse teel käija… Armastan väga Eestit ja Eesti loodust – metsi, järvi ja rabasid ning Lõuna-Eesti kupleid. Olen nii ühel kui teisel pool maakera rännates näinud põnevaid maastikke, taimi ja linde, kuid süda on alati kodu poole tagasi ihanud. Tunnistan, et olen tõeline metsarahva isend.

Loodusrahvad elavad harmoonias neid ümbritseva loodusega ning tihtipeale näevad ja tunnevad nad rohkem, kui tavaline silm seletaks või käega katsuda saaks. Kõik meie ümber on elus – nii puud kui ka kivid, vesi ja õhk, tuli ning maa… Neis on tarkusi, mida tundes ja millega arvestades saab elada looduse toetavas rütmis. 

Meie süda on targem kui mõistus. Tema järgi elades jõuame päriselt iseendani ja saame käia oma hinge teed. Kuigi ka need teed on käänulised, juhib nendel radadel meid kindel südame tunne, et teeme õiget asja, elame kooskõlas iseendaga.

Olen oma otsingutel proovinud palju põnevaid ettevõtmisi, kuid peamine, mis on alati südame helisema pannud, on kätega loomine – maalimine, joonistamine, kirjutamine. Mina tunnen, et kunstniku tee on olla armastuse kanaliks, luua enda ümber harmooniat ja elu, värve ja vabadust. Just selle poole püüdlen oma loomingus, olles pidevalt arenemises.

Minu kunsti inspiratsiooniks on loodus, selle nähtav ja nähtamatu müstiline maailm, armastus, hingeline, vaimne ja kehaline areng, harmoonia… Mu looming jutustab lugusid, millel on mitmeid tasandeid. Lisaks visuaalsele ilule on neis maalides ja joonistuses armastuse ja rahu või hoopis rõõmu ja julguse energia, võnkudes ning luues seda sagedust ka neid ümbritsevasse keskkonda.

Teen rõõmuga Sulle maali, joonistuse, illustratsiooni või postkaardi just sellise sõnumi ja tundega nagu soovid.

Siin on ka minu CV.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*